صفحه اصلی > اخبار >  اخبار نفت خزر 
اخبار نفت خزر


در نشست نفت خزر و مدیریت اکتشاف
راهکارهای گسترش فعالیت های اکتشافی در شمال کشور بررسی شد
جلسه بررسی راهکارهای گسترش و توسعه فعالیت های اکتشافی در شمال کشور با حضور دکتر علی اصولی مدیر عامل شرکت نفت خزر و مهندس سید صالح هندی مدير اكتشاف و عضو هیئت مدیره شرکت ملی نفت ایران و مدیران دو مجموعه در شرکت نفت خزر برگزار شد.
 ١٦:٣٠ - يکشنبه ٨ تير ١٣٩٩ - نظرات : ٠متن کامل >>
در گفتگو با فريد طاعتي عنوان شد
تشریح فعالیت های اداره زمين شناسي نفت خزر
به گزارش روابط عمومي شركت نفت خزر، فعاليت هاي اداره زمين شناسي شركت نفت خزر با همکاری شركت هاي دانش بنيان در حال اجرا مي باشد.
 ١٤:٣٣ - چهارشنبه ٤ تير ١٣٩٩ - نظرات : ٠متن کامل >>
دستاوردهای صنعت نفت در خزر مرهون تلاشگران بسیاری است
در مرور صحبت‌های هدایت‌الله خادمی، مدیرعامل اسبق شرکت حفاری شمال در گفت‌وگو با خبرگزاری مهر که اخیرا در دو نوبت منتشر شده است، بیش از آنکه برخی مطالب نادرست یا حتی شبهات مطرح‌شده‌ در سطح امنیت ملی سؤال‌برانگیز باشد، نادیده گرفتن تمام تلاش‌ها و تلاشگران صنعت نفت در حوزه خزر در برهه‌ها و دوره‌های مختلف و اشاره به دستاوردهای این بخش صرفاً با اکتفا به یک نام تأسف‌آور است. اما چرا سؤال‌برانگیز؟ و چرا تأسف‌آور؟
 ١٩:١٢ - دوشنبه ٢٦ خرداد ١٣٩٩ - نظرات : ٠متن کامل >>
پاسخ وزارت نفت به ادعاهای خادمی در گفت و گو با خبرگزاری مهر
اداره کل روابط عمومی وزارت نفت در واکنش به گفت‌وگوی خبرگزاری مهر با هدایت‌الله خادمی با عنوان «حفاری نفت در خزر به دستور زنگنه متوقف شد/ ماجرای حضور ناو اسرائیلی در شمال ایران/ماجرای تولید نفت در دریای خزر/خاطره مچ‌گیری احمدی‌نژاد از تیم حفاری» توضیحاتی برای تنویر افکار عمومی ارائه کرد.
 ١٩:٠٠ - يکشنبه ٢٥ خرداد ١٣٩٩ - نظرات : ٠متن کامل >>

2 3 4 5 6 7 8 9 10 صفحه بعدی >>