صفحه اصلی > اخبار >  اخبار نفت خزر 
اخبار > هجدهمين نشست كميته تخصصي ايمني و آتش نشاني وزارت نفت


ارسال به دوست نسخه چاپي

به ميزباني منطقه عملياتي شركت نفت خزر برگزار شد.
هجدهمين نشست كميته تخصصي ايمني و آتش نشاني وزارت نفت
به گزارش روابط عمومي شركت نفت خزر، هجدهمين نشست كميته تخصصي ايمني و آتش نشاني وزارت نفت به ميزباني منطقه عملياتي شركت نفت خزر برگزار شد.

بر اساس اين گزارش، اين نشست با حضور اعضاء كميته HSE متشكل از نمايندگاني از چهار شركت اصلي وزارت نفت و همچنين نمايندگاني از شركت هاي منتخب استاني به مدت دو روز در منطقه عملياتي خزر برگزار گرديد.

در اين نشست ترابي رئيس منطقه عملياتي خزر گزارشي از فعاليت ها و دستاوردهاي شركت نفت خزر و كشف نفت در درياي خزر را بيان نمود و با اشاره به برگزاري كلاس هاي آموزشي متعدد براي كاركنان بويژه كارشناسان ايمني و آتش نشاني، به روز بودن اطلاعات و آمادگي افراد را ضروري ترين عامل در پيشگيري از حوادث احتمالي دانست.  

در ادامه قاسمي نژاد رئيس ايمني، بهداشت، محيط زيست و پدافند غير عامل شركت نفت خزر ضمن ارائه فعاليت هاي واحد HSE اين شركت اظهار داشت: در شرايط كنوني ارتقاي سيستم ايمني با توجه به تكنولوژي هاي روز آمد ضروري است.

شايان ذكر است در اين جلسه علاوه بر گزارش هاي عملكردي و اقدامات و مباحث مطرح شده، بازديد يك روزه نيز از سكوي نيمه شناور ايران اميركبير و همچنين اسكله عملياتي شركت نفت خزر انجام شد و اعضاي كميته در جريان عمليات اجرايي و اقدامات انجام شده قرار گرفتند.

 

١٦:٤٩ - شنبه ١ تير ١٣٩٨ / کد خبر: ١٥٠٢ / تعداد بازدید: 375
نظرات بینندگان
این خبر فاقد نظر می باشد
نظر شما
نام :
ایمیل : 
*نظرات :
متن تصویر: