صفحه اصلی > اخبار >  اخبار نفت خزر 
اخبار > جلسه توجيهي بررسي پروژه‌هاي پژوهشي اولويت‌دار شركت نفت خزر برگزار شد.


ارسال به دوست نسخه چاپي

جلسه توجيهي بررسي پروژه‌هاي پژوهشي اولويت‌دار
جلسه توجيهي بررسي پروژه‌هاي پژوهشي اولويت‌دار شركت نفت خزر برگزار شد.
در راستاي فراخوان اعلام شده توسط شركت نفت خزر در خصوص اعلام اولويت هاي پژوهشي اين شركت در قالب برنامه ششم توسعه كشور و براساس برنامه زمانبندي تعيين شد.

جلسه توجيهي پروژه ها در تاريخ 21 خرداد ماه 1398 برگزار گرديد. براين اساس 5 دانشگاه و شركت دانش بنيان ضمن حضور در جلسه، آمادگي خود را جهت مشاركت در اجراي پروژه‌ها اعلام داشتند. در جلسه مذكور ضمن تشريح ابعاد مختلف پروژه توسط كارشناسان شركت نفت خزر، توانايي فني متقاضيان نيز مورد بررسي و ارزيابي قرار گرفت.

در خصوص پروژه هاي اول و سوم ( شناسايي مخاطرات زمين ساختي و زون‌هاي احتمالي هيدروكربوري و ... ) و ( مكانيسم تشكيل گل فشان ها و اثرات آن در ايجاد مخازن هيدروكربوري و .. ) با توجه به تاييد توانايي شركتهاي دانش بنيان و دانشگاه‌هاي متقاضي حاضر در جلسه، مقرر گرديد پروپ‍زال نهايي طبق برنامه زمانبندي از پيش تعيين شده تا تاريخ 25 خرداد ماه 1398 به شركت نفت خزر ارائه گردد.

اما در خصوص پروژه دوم (مدل سازی حوضه رسوبی و تعیین محدوده عملکرد دلتاها و ...) با توجه به عدم تایید توانایی تنها متقاضی شرکت کننده در جلسه، مقرر گردید مهلت دریافت پروپزال نهایی تا تاریخ 15 مرداد ماه 1398 تمدید گردیده و در صورت ابراز تمایل سایر دانشگاهها و شرکتهای دانش بنیان برای مشارکت در این پروژه، مجدداً جلسه توجیهی برگزار گردد.

 

١٣:٠٤ - شنبه ٢٥ خرداد ١٣٩٨ / کد خبر: ١٥٠١ / تعداد بازدید: 365
نظرات بینندگان
این خبر فاقد نظر می باشد
نظر شما
نام :
ایمیل : 
*نظرات :
متن تصویر: