صفحه اصلی > اخبار >  اخبار نفت خزر 
اخبار > حضور با شكوه كاركنان عملياتي شركت نفت خزر در راهپيمايي روز قدس


ارسال به دوست نسخه چاپي

در شهرستان بهشهر صورت گرفت
حضور با شكوه كاركنان عملياتي شركت نفت خزر در راهپيمايي روز قدس
به گزارش روابط عمومي شركت نفت خزر، جمع كثيري از كاركنان اين شركت در مراسم روز قدس شهرستان بهشهر شركت نمودند.

بر اساس اين گزارش، كاركنان شركت نفت خزر مستقر در منطقه عملياتي خزر با حضور خود در مراسم با شكوه روز قدس، همسويي و وحدت خود را با ساير اقشار جامعه به نمايش نهاده و همراه با مردم روزه دار و خداجوي شهر بهشهر فرياد استكبار ستيزي و دشمني با صهيونيسم را سر دادند.

بر پايه اين گزارش، امام جمعه بهشهر، نماينده مردم در مجلس شوراي اسلامي، فرماندار بهشهر و ساير مقامات محلي به همراه مردم در اين راهپيمايي شركت داشتند.

اين گزارش مي افزايد، كاركنان شركت نفت خزر در اين روز به همراه ساير اقشار جامعه حمايت همه جانبه خود را از مردم مظلوم و ستمديده فلسطين و انزجار خود را از سردمداران کفر با فرياد مرگ بر اسرائيل و مرگ بر آمريکا بيان داشتند .

دكتر شاعري نماینده محترم مردم بهشهر، نکا و گلوگاه در مجلس شورای اسلامی با اعلام اینکه قدس شریف، هویت و مظهر مقابله با استکبار است؛ یادآور شد: قدس قبله اول مسلمانان است و به زودی به مسلمین بازگردانده می شود .

بنا بر اين گزارش، حجت الاسلام سید عربعلی جباری امام جمعه شهرستان بهشهر افزود: حضور با بصیرت مردم در راهپيمايي روز قدس خط بطلانی در خنثی کردن توطئه های دشمنان است و مردم ما امروز با نمایش اقتدار و عظمت حضور خود، نقش مهمی در خنثی کردن توطئه های دشمنان ایفا کردند.

 

١١:٠٨ - دوشنبه ١٣ خرداد ١٣٩٨ / کد خبر: ١٤٩٥ / تعداد بازدید: 390
نظرات بینندگان
این خبر فاقد نظر می باشد
نظر شما
نام :
ایمیل : 
*نظرات :
متن تصویر: