صفحه اصلی > اخبار >  اخبار نفت خزر 
اخبار > دهمین جلسه كارگروه سلامت نظام اداري و مقابله با فساد در شرکت نفت خزر برگزار شد .


ارسال به دوست نسخه چاپي

دهمین جلسه كارگروه سلامت نظام اداري و مقابله با فساد در شرکت نفت خزر برگزار شد .
به گزارش روابط عمومي شركت نفت خزر، دهمین جلسه کارگروه سلامت نظام اداری و مقابله با فساد اين شرکت جهت بررسی چالش های مربوط به حوزه برگزاری مناقصات تشکیل گردید .

رضا لشكري دبیر کارگروه سلامت نظام اداري شركت نفت خزر هدف از برگزاري اين جلسات را دستیابی به روش های موثر برای پیشگیری و مبارزه با مفاسد احتمالی مرتبط با فرآیند برگزاری مناقصات در ادارات بویژه مقابله با موقعیت های آسیب پذیر برشمرد . وي با اشاره به اقدامات مثبت انجام شده در تمامی حوزه های مورد نظر در كارگروه سلامت نظام اداري شركت نفت خزر افزود: یکی از اهداف برگزاری این جلسه بررسی چالش های مربوط به فرایند برگزاری مناقصات و شناسایی زمینه های شکل گیری فساد و همچنین یادآوری، آموزش و آشنایی هرچه بیشتر دست اندرکاران با قوانین و مقررات مربوط برگزاری مناقصات بوده است که با حضور اعضای کارگروه سلامت اداری، کمیسیون مناقصات، کمیته فنی بازرگانی و مدیران و روسای ادارات ذیربط در سه بخش بازخوانی مرحله به مرحله فرآیند برگزاری مناقصات، بررسی چالش ها و ارائه پیشنهادهای پیشگیرانه انجام پذیرفت.

علی اصولي مدير عامل شركت نفت خزر در اين جلسه ضمن تاكيد بر برگزاری هدفمند و موثر این گونه جلسات عنوان نمود: از طریق آموزش، آگاهي بخشی و ارائه راهكارهاي مطلوب و ايجاد فضاي مناسب مي توان زمينه بروز هر گونه فساد را در بخش های مختلف شناسایی و اقدامات پیشگیرانه را در جهت كاهش و حذف آن به کار گرفت. همچنین از طریق ارزیابی دوره ای منابع معتبر تامین کننده کالا و خدمات، می توان صلاحیت آنها بررسی و به روز نمود.

شايان ذكر است در اين جلسه اهم چالش هاي محتمل در فرایند برگزاري مناقصات و اقدامات پيشگيرانه پیشنهادی از سوي کارکنان مورد بحث و بررسی قرار گرفت .

٠٨:٤٧ - چهارشنبه ١٢ دی ١٣٩٧ / کد خبر: ١٤٤٨ / تعداد بازدید: 363
نظرات بینندگان
این خبر فاقد نظر می باشد
نظر شما
نام :
ایمیل : 
*نظرات :
متن تصویر: