صفحه اصلی > اخبار > اخبار صنعت نفت 
اخبار > ترازنامه و صورتهای مالی شرکت نفت خزر مطلوب ارزيابي شد.


ارسال به دوست نسخه چاپي

با برگزاری مجمع سالیانه و اعلام رسمی حسابرس مستقل
ترازنامه و صورتهای مالی شرکت نفت خزر مطلوب ارزيابي شد.
به گزارش روابط عمومی شرکت نفت خزر، ترازنامه و صورتهای مالی این شرکت در سال 1396 مورد تائید حسابرس مستقل و بازرس قانونی(سازمان حسابرسي) قرار گرفت و مطلوب ارزیابی شد.

  بر اساس اين گزارش در جلسه مجمع عمومی شرکت نفت خزر حسابرس مستقل و بازرس قانونی با ارائه گزارشي، عملکرد مالی و وضعيت ترازنامه این شرکت را مطلوب ارزیابی نمود.

علی اصولی مدیر عامل شرکت نفت خزر نيز ضمن قدردانی از تلاش مدیران و کارکنان شرکت در خصوص اقدامات و فعاليت هاي انجام شده در سال 1396 اظهار امیدواری نمود با همت و پشتكار تمامي كاركنان در سال هاي آتي نیز شاهد بهبود مستمر فعاليت ها و برنامه ها در تمامي بخش هاي شرکت باشیم.

مدير عامل شركت نفت خزر با تاكيد بر لزوم بازنگري فرآيندهاي كاري افزود: بازنگري و بازآرايي فرآيندهاي سازمان توسط متخصصان و خبرگان سازمان و در مدار قوانين و مقررات جاري، ضامن بهبود مستمر فعاليت ها و عامل پويايي كاركنان خواهد شد. وي همچنين ارتقاء اثربخشي، كارايي و  بهره وري نيروي انساني را در گرو فرآيندهاي به روز شده و سيستم هاي كاري نوين دانست و افزود سازمان ها براي رفع چالش هاي خود به شدت نيازمند ايده هاي نو هستند؛ بنابراين ضروري است كه محيط مناسب براي پرورش ايده هاي نو فراهم گردد.

 

٠٩:١٩ - سه شنبه ١٦ مرداد ١٣٩٧ / کد خبر: ١٣٧٩ / تعداد بازدید: 859
نظرات بینندگان
این خبر فاقد نظر می باشد
نظر شما
نام :
ایمیل : 
*نظرات :
متن تصویر: