صفحه اصلی > اخبار > اخبار صنعت نفت 
اخبار > مراسم گراميداشت روز زن در شركت نفت خزر برگزار شد


ارسال به دوست نسخه چاپي

به پاس قدرداني از بانوان
مراسم گراميداشت روز زن در شركت نفت خزر برگزار شد
به گزارش روابط عمومي شركت نفت خزر، به مناسبت سالروز ولادت حضرت فاطمه (س) و بزرگداشت روز زن مراسمي با حضور بانوان اين شركت برگزار گرديد.

اين مراسم با حضور دكتر دلاويز مدير عامل و تعدادي از مديران و بانوان شركت نفت خزر برگزار شد.

محسن دلاويز مدير عامل شركت نفت خزر طي سخناني ضمن گراميداشت مقام شامخ زن و تبريك ويژه به بانوان همكار اظهار داشت: بانوان شاغل در صنعت نفت بايد به پشتوانه نگاه مثبت مقام عالي وزارت كه ديدگاه هاي بسيار خوبي در حوزه زنان و بهره مندي از توانمندي هاي مديريتي بانوان دارند، استفاده نمايند . دلاويز با اشاره به ظرفيت هاي موجود در صنعت نفت تصريح نمود: براي آينده اي روشن در اين صنعت راهي جز استفاده از ظرفيت هاي جوانان و بانوان نيست و در اين راه بايد عرصه را به جوانان خوش فكر و جسور داد. دراين راستا در شركت نفت خزر 50 درصد از سمت هاي با ماهيت سرپرستي به بانوان اختصاص داده شده است.

وي افزود : مديران بايد در محيط كار ضرورت تحكيم بنيان خانواده را درك نمايند و از اينرو بايد شرايط محيط كار و ساعات كاري براي بانوان تسهيل شود . مادران آينده كشور را مي سازند چرا كه آنان با تربيت فرزندان پرسشگر و مطالبه گر مي توانند آينده ايران را بهتر از پيش رقم زنند .

دلاويز در پايان گفت: توانمندي فارغ از جنسيت معني پيدا مي كند و اميدوارم روزي را شاهد باشيم كه در انتخاب مديران جنسيت تاثيري نداشته باشد و شايستگي ملاك عمل قرار گيرد .

شايان ذكر است، در پايان مراسم لوح سپاس و شاخه گل توسط مدير عامل و مشاور امور بانوان به همكاران اهداء گرديد.

 

١٦:٥٦ - شنبه ١٩ اسفند ١٣٩٦ / کد خبر: ١٣١٥ / تعداد بازدید: 1024
نظرات بینندگان
این خبر فاقد نظر می باشد
نظر شما
نام :
ایمیل : 
*نظرات :
متن تصویر: