صفحه اصلی > اخبار > اخبار صنعت نفت 
اخبار > تولید روزانه نفت ایران با اجرای کامل 3 قرارداد جدید 150 هزار بشکه افزایش می‌یابد


ارسال به دوست نسخه چاپي

منوچهری در جمع خبرنگاران:
تولید روزانه نفت ایران با اجرای کامل 3 قرارداد جدید 150 هزار بشکه افزایش می‌یابد
معاون توسعه و مهندسی شرکت ملی نفت ایران گفت: با اجرا و تکمیل سه قراردادی که تا پایان سال پاراف آن نهایی می‌شود، روزانه 150 هزار بشکه به ظرفیت تولید نفت کشور اضافه می‌شود.

به گزارش خبرنگار شانا، غلامرضا منوچهری، معاون مدیرعامل شرکت ملی نفت ایران در امور توسعه و مهندسی صبح امروز (شنبه، 12 اسفند) در حاشیه دومین کنگره و نمایشگاه بین‌المللی اکتشاف و تولید و پنجمین کنگره و نمایشگاه بین‌المللی صنعت حفاری ایران در جمع خبرنگاران گفت: با نهایی و تکمیل شدن این سه قرارداد، تولید روزانه نفت کشور 150 هزار بشکه افزایش می‌یابد.

وی افزایش ذخایر قابل برداشت نفت را مزیتی مهم برای صنعت نفت عنوان کرد و افزود: نتایج مطالعات انجام شده روی میدان‌های ایران حاکی از آن است که توان افزایش 10 درصدی این ذخایر در ایران وجود دارد.

منوچهری در پاسخ به پرسشی درباره مذاکرات شرکت ملی نفت ایران و شرکت ملی نفت آذربایجان (سوکار) به ادامه روند مذاکرات اشاره کرد.

بر اساس این گزارش، علی کاردر، مدیرعامل شرکت ملی نفت ایران امروز در آیین افتتاح دومین کنگره و نمایشگاه بین المللی اکتشاف و تولید و پنجمین کنگره و نمایشگاه بین‌المللی صنعت حفاری ایران از پاراف نهایی سه قرارداد توسعه‌ای شرکت ملی نفت ایران تا پایان امسال خبر داد.

 

٠٩:١٠ - يکشنبه ١٣ اسفند ١٣٩٦ / کد خبر: ١٣١٢ / تعداد بازدید: 501
نظرات بینندگان
این خبر فاقد نظر می باشد
نظر شما
نام :
ایمیل : 
*نظرات :
متن تصویر: