صفحه اصلی > اخبار >  اخبار نفت خزر 
اخبار > خوشبختانه سكوي اميركبير عاري از هرگونه نشانه بيماري كرونا است.


ارسال به دوست نسخه چاپي

رئیس ایمنی، بهداشت و محیط زیست شرکت نفت خزر:
خوشبختانه سكوي اميركبير عاري از هرگونه نشانه بيماري كرونا است.
به گزارش روابط عمومی شرکت نفت خزر، با رعایت دستورالعمل های پیشگیرانه سکوی ایران امیرکبیر تاکنون عاری از هرگونه نشانه بیماری کرونا در کارکنان می باشد.

 

امیر مسعود قاسمی، رئیس ایمنی، بهداشت و محیط زیست شركت نفت خزر در پي انتشار خبري با عنوان "كرونا وارد بزرگترين سكوي نفتي ايران در خزر شد" گفت: در همان روز اعلام اين خبر دو نفر از كاركنان مشكوك به كرونا با نظر پزشك مستقر در سكو به اسكله و پس از آن جهت انجام معاينات لازم به بيمارستان منتقل شدند كه با توجه به معاينات و انجام سی تی اسکن ریه، پزشکان سلامت هر دو را تأيید نمودند و علائم تنفسی را دال بر ابتلا به کرونا تشخيص ندادند.

قاسمی گفت: با توجه به مستندات موجود اين دو نفر که هفته گذشته به ساحل منتقل شدند در سلامت کامل هستند و در همان روز نيز از بیمارستان مرخص شدند.

قاسمي خاطر نشان كرد: با توجه به دستورالعمل هاي تدوين شده، رصد و پايش دائمي موارد مشكوك به بیماری کرونا براي كليه كاركنان اعم از نیروهای رسمی، قراردادی و پیمانکاری بصورت جدي دنبال مي شود.

قاسمي در پايان اظهار داشت: از بدو شیوع کرونا با تمهیداتی که توسط اداره ايمني، بهداشت و محيط زيست و حراست شركت نفت خزر اندیشیده شده است چندین مورد انتقال از سکو به اسکله داشته ایم که خوشبختانه همگي در حد موارد مشکوک به كرونا تشخيص داده شدند و بیمار قطعی به کرونا نبوده­اند و پس از دريافت گواهی سلامت به ادامه فعاليت هاي كاري خود پرداخته اند.

١٤:٥٧ - چهارشنبه ٢٣ مهر ١٣٩٩ / کد خبر: ١٦٣٦ / تعداد بازدید: 630
نظرات بینندگان
این خبر فاقد نظر می باشد
نظر شما
نام :
ایمیل : 
*نظرات :
متن تصویر: