صفحه اصلی > اخبار >  اخبار نفت خزر 
اخبار > از سوی رئیس HSE شرکت نفت خزر اقدامات ایمنی و پیشگیرانه مقابله با كرونا ویروس تشریح شد.


ارسال به دوست نسخه چاپي

از سوی رئیس HSE شرکت نفت خزر اقدامات ایمنی و پیشگیرانه مقابله با كرونا ویروس تشریح شد.
رئیس ایمنی، بهداشت و محیط زیست شرکت نفت خزر از مجموعه اقدامات اين شركت در راستاي مقابله با ویروس کرونا در ساختمان هاي ستادي و منطقه عملياتي خزر خبر داد.

به گزارش روابط عمومی شرکت نفت خزر، امیر مسعود قاسمی در رابطه با اقدامات صورت گرفته در اين راستا گفت: مجموع اقدامات پيشگيرانه و مراقبتي شركت نفت خزر بر اساس شيوه نامه ابلاغي در مقابله با شيوع ويروس مسري كرونا به منظور تامين سلامت كاركنان در اين شركت انجام شد. وي در ادامه تصريح نمود، با توجه به انتشار سریع ویروس کرونا که به طرق مختلف انتقال می یابد واحد ایمنی، بهداشت و محیط زیست شرکت نفت خزر برای جلوگیری از بروز و شیوع ویروس کرونا در ستاد و منطقه عملیاتی خزر با همکاری و همراهی کلیه مدیریت ها اقدامات پیشگیرانه متعددی در این خصوص برنامه ریزی و اجرایی کرده است.

وی افزود: برگزاری دوره آموزشی برای پرسنل خدمات و آبدارخانه، توزیع وسایل حفاظت فردی به ویژه ماسک بین پرسنل هدف، نصب پمپ های آنتی باکتریال در ورودی تمامی ساختمان ها، تهیه و ارسال پیام های آموزشی در ارتباط با ویروس کرونا و بهداشت فردی، برگزاری جلسه کمیته مدیریت بحران با حضور روسای ستادی، ایجاد ممنوعیت استفاده از رستوران، استقرار تیم پزشکی در اسکله نکا بمنظور انجام معاینات و جلوگیری از ورود افراد بیمار و مشکوک به سکوی نیمه شناور امیر کبیر، پایش و غربالگری کارکنان مشکوک با استفاده از دستگاه های تب سنج و سنجش میزان دمای بدن تمامی كاركنان و نظارت بیشتر بر عملکرد پیمانکاران در ارتباط با ویروس کرونا را از  جمله  اقدامات پیشگیرانه برشمرد.

قاسمي خاطرنشان كرد: خوشبختانه تا اين لحظه مورد مشكوك ابتلا به ويروس كرونا در سطح شركت نفت خزر گزارش نشده است و بهداري منطقه عملياتي خزر نيز در آمادگي كامل جهت ارائه سرويس هاي درماني به همكاران عملياتي هستند.

بر اساس اين گزارش رئيس HSE شركت نفت خزر از تمامي همكاران درخواست نمود ضمن رعايت كامل اصول بهداشت فردي و همكاري با بخش هاي متولي در اجراي دستورالعمل هاي مبارزه با ويروس كرونا از حضور در اماكن پر ازدحام پرهيز كرده و در صورت بروز كسالت و هر گونه تغيير وضعيت جسمي نامتعارف با علايم بيماري از طريق مراكز درماني مستقر در منطقه عملياتي خزر و همكاران ستادي نيز با مركز تلفن بيمارستان نفت تهران با شماره 1511جهت دريافت خدمات درماني لازم تماس حاصل نمايند. همچنين سامانه تلفن 4030 پاسخگوي سوالات همكاران در خصوص موارد مشكوك و علايم بيماري كرونا ويروس مي باشد. 

١٥:٠٤ - يکشنبه ١١ اسفند ١٣٩٨ / کد خبر: ١٥٨٩ / تعداد بازدید: 567
نظرات بینندگان
این خبر فاقد نظر می باشد
نظر شما
نام :
ایمیل : 
*نظرات :
متن تصویر: