صفحه اصلی > اخبار >  اخبار نفت خزر 
اخبار > حضور فعال شركت نفت خزر در بيست و چهارمين نمايشگاه بين المللي صنعت نفت


ارسال به دوست نسخه چاپي

با هدف معرفي توانمندي ها، دستاوردها و فرصت هاي سرمايه گذاري
حضور فعال شركت نفت خزر در بيست و چهارمين نمايشگاه بين المللي صنعت نفت
شركت نفت خزر با هدف معرفي توانمندي ها، دستاوردها و فرصت هاي سرمايه گذاري شركت ملي نفت ايران در درياي خزر، در بيست و چهارمين نمايشگاه بين المللي نفت، گاز، پالايش و پتروشيمي تهران حضوري متفاوت و تاثيرگذار داشت.

به گزارش روابط عمومي شركت نفت خزر، اين شركت در راستاي حضور موثر در نمايشگاه بيست و چهارم و بهره گيري حداكثري از فرصت ها جهت جذب سرمايه و خدمات فني و مهندسي، اقدامات گسترده اي را همسو با رويكردها و سياست هاي حاكم بر نمايشگاه بیست و چهارم برنامه ريزي نمود.

بر همین اساس شركت نفت خزر در این نمايشگاه ضمن بيان دستاوردها و عملكرد خود به معرفي فرصت هاي سرمايه گذاري در بخش فراساحل خزر بر اساس ماموريت­ها و اهداف کلان شركت ملی نفت ایران پرداخت. همچنين غرفه شرکت نفت خزر در طول برگزاری این نمایشگاه میزبان کارشناسان و مدیرانی از شرکت های معتبر بین المللی و فعال در حوزه آب هاي عميق بود. همچنین مدیران شرکت نفت خزر از غرفه های توانمند شرکت های داخلی دیدار و بازدید بعمل آوردند.

شايان ذكر است شرکت نفت خزر امسال در بخشي از غرفه شرکت ملي نفت ايران، دستاوردهاي صنعت نفت را در حوزه آب هاي عميق به نمايش گذاشت و کارشناساني از بخش هاي مختلف این شركت پاسخگوي مراجعان و بازديدکنندگان بودند.

گفتني است بیست و چهارمين نمایشگاه بین المللی نفت، گاز، پالايش و پتروشيمي تهران با حضور گسترده شرکت هاي داخلي و خارجي از يازدهم تا چهاردهم ارديبهشت ماه در محل دائمی نمایشگاه های بین المللی تهران با محوریت رونق تولید و ساخت داخل و حمایت از استارت آپ ها برگزار شد.

 

١٧:١٨ - سه شنبه ١٧ ارديبهشت ١٣٩٨ / کد خبر: ١٤٨٦ / تعداد بازدید: 555
نظرات بینندگان
این خبر فاقد نظر می باشد
نظر شما
نام :
ایمیل : 
*نظرات :
متن تصویر: