صفحه اصلی > اخبار >  اخبار نفت خزر 
اخبار > گراميداشت مراسم روز جهاني كار و كارگر


ارسال به دوست نسخه چاپي

در منطقه عملياتي شركت نفت خزر برگزار شد
گراميداشت مراسم روز جهاني كار و كارگر
به گزارش روابط عمومی شرکت نفت خزر، بمناسبت گراميداشت روز جهانی کار و کارگر مراسمی با حضور جمعی از کارگران شرکت در نمازخانه منطقه عملیاتی خزر برگزار شد.

در این مراسم محمد ترابی رئیس منطقه عملياتي شركت نفت خزر، ضمن تبریک روز کار و کارگر اظهار داشت: همواره نیروی کار بعنوان اصلی ترین سرمایه هر مجموعه ای به شمار می رود و اگر مجموعه ای بخواهد مسیر تولید، توسعه و پیشرفت را طی کند، باید نگاه علمی به مفاهیم کار و کارگر داشته باشد. وي افزود: ارتباط بین توسعه، پیشرفت و تولید حداکثری با نیروی انسانی و کار، یک رابطه جدانشدنی است.

ترابي در پايان با اشاره به نامگذاري شعار سال توسط مقام معظم رهبری بنام رونق توليد گفت: باید تمامی کارکنان در هر شرایط شغلی و کاری به سلاح علم و دانش مجهز شوند تا موفق شویم در تمامی زمینه ها عملکرد مناسب و دستاورد‌های ارزشمندی کسب کنیم.

در بخش دیگری از این مراسم حجت الاسلام گلدوست امام جماعت منطقه عملياتي خزر طی سخنانی با اشاره به اهمیت گرامیداشت روز کارگر اظهار داشت: کار و کارگر در آموزه های دینی ما از اهمیت بسزایی برخوردار است و پیامبر اکرم (ص) بر دستان کارگر بوسه زدند كه همین اقدام ارزشمند نشان دهنده جایگاه و مقام کارگر در جامعه اسلامی است.

 

١٢:٠٠ - يکشنبه ١٥ ارديبهشت ١٣٩٨ / کد خبر: ١٤٨٢ / تعداد بازدید: 263
نظرات بینندگان
این خبر فاقد نظر می باشد
نظر شما
نام :
ایمیل : 
*نظرات :
متن تصویر: